Odkyslenie organizmu

Ak je Vaše telo zanesené nečistotami, toxínmi a kyselinami, potrebujete ich dostať z tela preč a vyrovnať pomer kyselín a zásad v organizme. Ponúkame Vám jednoduchý, prírodný a hlavne zdravý program ako odkysliť organizmus.

Ak dovolíte vytvoreniu ďalších kyselín a teda opätovnému prekysleniu organizmu, tak je to nikdy nekončiaci proces, ktorý demotivuje a výsledok nikdy neprinesie. Čítajte pozorne všetky body a riaďte sa našimi radami. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi prispejeme k Vášmu zdraviu.

 

  1. V prvom rade sa pozrite kritickým okom na svoju stravu – ak obsahuje veľa cukru, bielej múky a príliš veľa soli, tuku a mäsa, treba rázne konať a odstrániť z jedálnička prebytočné zaťažujúce jedlá (potraviny s príliš vysokým množstvom cukru, soli a bielkovín, kávu, alkohol a nikotín).
  2. Ráno začínajte nápojom na odkyslenie organizmu KOMPAVA AcidoFit, ktorý pripraví Váš žalúdok na „prácu“ a urýchli stabilizovanie hodnoty pH. Naviac výťažkami z Aloe Vera, Alfalfa a zeleného čaju, minerálmi a vitamínami, dodá telu stratené látky, ktoré sú v čase očisty veľmi dôležité a plnia veľmi zodpovedné funkcie. Dôkladná neutralizácia aktivovaných kyselín sa veľmi ťažko dosiahne len pomocou stravy. Minerálny nápoj AcidoFit je špeciálne vyvinutý na účel uvoľnenia väzieb kyselín, ktoré tak neutralizuje a vyplavuje z tela von. Vypitím tohto nápoja telo efektívne podporíte vo vyplavovaní toxínov, ktoré zhoršujú a sťažujú všetky životu dôležité biologické funkcie tela. Nápoj pite podľa potreby – na základe zdravotného stavu, ktorý ukazujú indikačné papieriky.
  3. Po pol hodine po vypití nápoja na odkyslenie organizmu, zjedzte jeden kus ovocia a počas dňa jedzte najmä biopotraviny a zeleninu – zoznam vhodných potravín nájdete v sekcii „Zoznam zásadotvorných a neutrálnych potravín“.Vaša strava počas očistného programu musí obsahovať predovšetkým zeleninu a ovocie na všetky spôsoby, samozrejme - najlepšie čerstvé. Kvôli urýchleniu trávenia, zeleninu a ovocie by ste nemali jesť v spoločnej kombinácii. K vhodným jedlám patria napr. klíčky, morské riasy, tofu, zeleninové a ovocné šťavy, bylinkové čaje...
  4. Jedzte v pokoji, kľude a dôkladne požujte každé sústo. Neskoro večer už nejedzte vôbec.
  5. Vyhýbajte sa hnevu, stresu a snažte sa nevstrebávať negatívnu energiu okolia, ktorá sa tak isto veľmi aktívne podieľa na vzniku kyselín.
  6. Pravidelne si kontrolujte hodnoty pH pomocou indikačných papierikov, vďaka ktorým sa viditeľne presvedčíte, že stav Vášho organizmu sa pozitívne mení.
  7. Počas dňa pite dostatočné množstvo tekutín, čím podporíte vylučovanie škodlivín z tela von. Ak by ste zanedbali pitný režim počas dňa, telo by nemalo šancu zdravým spôsobom vylúčiť toxíny.
  8. K ďalšiemu dôležitému bodu patrí hlboké dýchanie čerstvého vzduchu, ktoré okysličuje /alkalyzuje krv a prospieva prečisteniu. Pohybom na čerstvom vzduchu tak prispejete nie len psychickej úľave, ale aj fyzickej kondičke.

Nezanedbávajte ani jeden z uvedených bodov. Aby ste dosiahli rovnováhu, treba zapojiť do "čistiacej aktivity" celý organizmus, teda aj telo aj myseľ.

Vnímajte svoje telo ako celok, ktorý dosiahne harmóniu len vtedy, ak bude v rovnováhe.

PRÍKLADNÝ NÁVOD AKO NA TO, SME VÁM PRÁVE PONÚKLI. DRŽÍME VÁM PALCE!

CHCEM KÚPIŤ ACIDOFIT